Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Lenovo ThinkBook 14 G2
Ürün Analizi
- Şikayetler
Lenovo Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Lenovo ThinkBook 14 G2
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Bluetooth | 1 |
| Genişlik | 323 mm |
| Ağırlık | 1.40 kg |
| Kalınlık | 17.9 mm |
| USB Type-C | 1 |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kart Okuyucu | 1 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | 1 |
| Parmak İzi Okuyucu | 1 |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| İşlemci Çekirdeği | 4 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2020 3.Çeyrek |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |